Vaillant Servis Beşiktaş

İşlemin yapılmasını istediğiniz beşiktaş vaillant kombi servisi de ustalarımız teknik ekibimiz hemen hızlıca işe koyulurlar gereke arıza tamir veya yedek parça montajı yapılır. Belirtmek gerekir ki eğer arızalı bir parçanız varsa ve ekibimiz bu parçayı yeni bir parça ile ilgili değiştirdiyse aynı parça için 1 yıl Garanti veriyoruz. Eğer aynı parça ile ilgili Aynı yıl içerisinde sorun Yaşar iseniz servisimize ulaşarak ücretsiz olarak servis hizmeti alabilirsiniz..

Beşiktaş petek temizliği hizmeti

Yedek parça da yapılan montajın Ardında aynı parça ile ilgili bir yıl içerisinde bozulmama garantisi veriyoruz. Yaşadığınız problemin nedeni olan bu parça ile ilgili Aynı yıl içerisinde arızalanma gerçekleşirse servisimiz ücretsiz olarak sizlere yeni yedek parça için hizmet verecektir.. Yedek parçaların arızalanması ve ömrünü tamamlamasının ardından değişiminin ihtiyacı var. Bu değişim ihtiyacı sonrasında ekibimiz gelerek yeni parçayı monte eder ve Vaillant marka ürününüz tekrar çalışmaya başlar. Beşiktaş Vaillant Servisi olarak yedek parçalar da ihtiyaç duyulduğunda arkadaşlarımız gerekli parçaya getirerek evinize montajda bulunabilirler.

Vaillant Servis Beşiktaş

Teknik ekiplerimiz elindeki iş yoğunluğuna göre evinize Gelmeden yarım saat önce sizi arar evinizde durma durumuna göre size gel ineceğini Bildirir uygunsanız ekibimiz adresinize gelir.. Müşteri temsilcilerimiz adınız soyadınız Telefon numaranız adresiniz ve Vaillant marka kombi veya Vaillant marka klimada yaşadığınız problemi ufak detayları ile not eder ve teknik ekibimize ulaştırır. Müşteri temsilcimiz dan servis hizmeti istediğinizde.

sitemizi ziyaret et